Animacje okolicznościowe - ślub / wesele

Płyta DVD zawiera w sumie 40 animowanych plików. Wszystkie animacje są w tzw. "loopie", czyli mogą być powtarzane w nieskończoność bez widocznego przejścia pomiędzy końcem, a początkiem, lub mają animowany początek i koniec.

Ramki i tła pod napisy zawierają kanał alpha, który przez większość programów do edycji wideo jest obsługiwany. Kanał alpha nie wymaga ręcznego kluczowania, wystarczy umieścić plik na linii czasowej. Przezroczystość uzyskiwana jest automatycznie, a efekt jest pozbawiony wad kluczowania kolorem.
Cena: 50 zł (brutto)

jak zamówić
allegro
treść licencji

Wymagania:

wolne miejsce na dysku: 10 GB
program obsługujący kanał alpha

Info

format: PAL - 4:3
format plików: avi
nośnik: DVD +R
Kanał alpha nie wymaga ręcznego kluczowania, wystarczy umieścić plik na ścieżce wideo. Przezroczystość uzyskiwana jest automatycznie, a efekt jest pozbawiony wad kluczowania kolorem.
Programy obsługujące kanał alpha: After Effect, Adobe Premiere, Premiere Elements, Sony Vegas, Edius, Ulead MediaStudio Pro 8, Ulead VideoStudio 10 Plus, Ulead Video Studio 7 SE Basic, Pinnacle Studio 11. Jeśli nie jesteś pewien czy twój program obsługuje kanał alpha ściągnij plik avi z próbką animacji (plik rar wymaga rozpakowania przy pomocy np. Winrar). W razie problemów proszę pisać na adres kontakt@digid.pl. Użytkownicy programów DigiLab i MAGIX niestety nie mają możliwości używania plików z kanałem alpha.

Pliki nie zawierają ścieżek audio.

Próbki video z tej strony prezentują wszystkie animacje i w ich oryginalnej długosci.

Animacje

Rozpoczynająca film, tytułowa do części ślub, tytułowa do wesela, wprowadzenie pod tło do życzeń, 3 animacje do prezentacji zdjęć (z albumu pani/pana młodego, sesja zdjęciowa) plus roletka do animacji zmiany zdjęć oraz animacja kończąca.

Tutaj można zobaczyć jak używać animacji do zdjęć.
Animowane tła

Animowane tła, utrzymane w różnych stylistykach i kolorach. Czas trwania od ok 8 do ok 16 sekund, wszystkie mogą być powtarzane w nieskończoność, bez widocznego przejścia pomiędzy końcem, a początkiem.
Ramki

Elementy graficzne tworzące formę ramki. Mogą być powtarzane w nieskończoność.
Banery / tła pod napisy

Animowane tła, pod napisy umieszczane w dolnej części ekranu. Zarówno animowane w "loop", jak i z animowanym początkiem i końcem.
Dodatkowe maski

Animowane 5 masek do kluczowania na podstawie skali szarości.

Wszystkie maski są animowane w tzw. "loopie".
© - Copyright 2009 | www.digid.pl