Animacje okolicznościowe - ślub / wesele

Dostępne wersje :

ENGLISH    DEUTSCH    FRANCAISE

Gotowa czołówka/intro przedstawiające najważniejsze osoby biorące udział w weselu. Wystarczy wstawić portretowe zdjęcia lub klipy w odpowiednim miejscu. Cały proces nie powinien trwać dłużej niż kilka/kilkanaście minut. Animacje utrzymane w ciepłych kolorach i pogodnej charakterystyce.
Całość materiału od samego początku przygotowywana w oryginalnym rozmiarze, nie jest skalowana z mniejszych rozmiarów dzięki czemu jakość przedstawia wszystkie zalety formatu HD.

W cenie zawarty jest album w formacie SD 4:3 i SD 16:9. Album zawiera w sumie 41 animowanych plików. Wszystkie animacje są albo w tzw. "loopie", czyli mogą być powtarzane w nieskończoność bez widocznego przejścia pomiędzy końcem, a początkiem, lub mają animowany początek i koniec.
Cena: 300 zł (brutto)

jak zamówić
allegro
treść licencji

Wymagania:

wolne miejsce na dysku: 62 GB
program obsługujący kanał alpha

Info

format: PAL
format plików: avi
rozdzielczość: 1440x1080p
pixel aspect ratio: 1.33
nośnik: DVD +R
Kanał alpha nie wymaga ręcznego kluczowania, wystarczy umieścić plik na ścieżce wideo. Przezroczystość uzyskiwana jest automatycznie, a efekt jest pozbawiony wad kluczowania kolorem.
Programy obsługujące kanał alpha: After Effect, Adobe Premiere, Premiere Elements, Sony Vegas, Edius, Ulead MediaStudio Pro 8, Ulead VideoStudio 10 Plus, Ulead Video Studio 7 SE Basic, Pinnacle Studio 11. Jeśli nie jesteś pewien czy twój program obsługuje kanał alpha ściągnij plik avi z próbką animacji (plik rar wymaga rozpakowania przy pomocy np. Winrar). W razie problemów proszę pisać na adres kontakt@digid.pl. Użytkownicy programów DigiLab i MAGIX niestety nie mają możliwości używania plików z kanałem alpha.

Pliki nie zawierają ścieżek audio.

Próbki video z tej strony prezentują wszystkie animacje i w ich oryginalnej długosci.

Animacje

- intro
- napis ślub
- napis wesele
- animowana ramka
- album zdjęć

W miejscach gdzie widoczne są portrety oryginalna animacja posiada kanał alpha, dzięki czemu pod animacją możliwe jest umieszczenie dowolnego materiału. Animacja jest podzielona na pliki w taki sposób, że możliwe jest pokazanie dowolnej liczby świadków. Album zawiera również cztery dodatkowe wersje na wypadek braku któregoś rodzica.
Animacja z ramką może być wykorzystana z dowolnym z animowanych napisów zawartych na płycie, dołączony też jest plik z maską do utworzenia przezroczystości w ramce.

Uwaga! Dostępne są dwie wersje z napisem świadkowie lub druhna i drużba. Bez określenia w zamówieniu wysyłana jest wersja z napisem "Świadkowie"

Zobacz jak korzystać z animacji.
Tła

Animowane tła. Czas trwania od ok 8 do ok 16 sekund, wszystkie mogą być powtarzane w nieskończoność, bez widocznego przejścia pomiędzy końcem, a początkiem.
Ramki

Animowane elementy graficzne tworzące formę ramki z kanałem alpha.
Napisy

Animowane napisy na kanale aplha, dzięki czemu możne je umieścić na dowolnym materiale. Do wykorzystania np. z animacją ramki.
Roletki

Roletki czyli animacje które umieszcza się w miejscach gdzie zmieniamy kadr.
Banery / tła pod napisy

Animowane tła, pod napisy umieszczane w dolnej części ekranu.
© - Copyright 2009 | www.digid.pl