Animowane litery do tworzenia napisów oraz gotowe napisy

Dostępne wersje :

ENGLISH    DEUTSCH    FRANCAISE

Album zawiera 19 zestawów animowanych liter i 3 zestawy gotowych napisów o tematyce weselnej. Każdy zestaw liter składa się z pełnego alfabetu wraz z polskimi literami, liczbami, oraz dodatkowymi znakami takimi jak: kropka, przecinek, pytajnik, małpa itp. Wszystkie tła i elementy z poniższej próbki są zawarte w albumie.
Każda litera to osobny plik wraz z kanałem alpha. Zasada korzystania polega na ułożeniu dowolnego tekstu z liter na oddzielnych ścieżkach wideo, zobacz IMG.

Każdy zestaw to inny rodzaj animacji, nadają się do tworzenia napisów w produkcjach ślubno weselnych, pierwszo komunijnych jak również przy tworzeniu np. prezentacji własnej firmy/reklamy. Jeśli program do edycji wideo pozwala zapisać plik wraz z kanałem alpha, raz stworzony napis może służyć wiele razy w różnych projektach.
Cena: 250 zł (brutto)
jak zamówić
allegro
treść licencji

Wymagania:

obsługa kanału alpha
ilość ścieżek wideo
możliwość rozmieszczania plików w dowolnym miejscu

Info

rozmiar pliku: od 350 do 500 pix
pixel aspect ratio: 1.0 (square)
format plików: avi
nośnik: DVD +R
Kompatybilność

Dodatkowe informacje w zakładce POMOC

Zanim zostanie złożone zamówienie należy ściągnąć PLIK i przetestować swój program (plik rar wymaga rozpakowania przy pomocy np. Winrar). Zawarte w nim 4 litery pozwolą ci ustalić możliwości oprogramowania na którym pracujesz i określić czy sposób tworzenia napisów nie sprawia trudności. Najważniejsze aspekty kompatybilności to obsługa kanału alpha, ilość ścieżek wideo jakimi dysponuje program do edycji oraz możliwość rozmieszczania plików w dowolnym miejscu ekranu.

Zobacz wideo pokazujące sposób tworzenia napisów:

• Adobe Premiere CS3 PLIK - zalecany
• Adobe Premiere 6.5 PLIK - program posiada pewne ograniczenia , zanim zostanie złożone zamówienie ściągnij powyższą próbkę i przetestuj swój program
• Sony Vegas Pro 8 PLIK - zalecany
• After Effect Cs3 PLIK - najlepszy i najszybszy sposób
• After Effect 6.5 - zalecany, sposób tworzenia taki sam jak w przypadku After Effect CS3
• Pinnacle Studio - program obsługuje kanał alpha, ale ze względu na ilość ścieżek wideo nie ma możliwości korzystania z liter
• Ulead Media Studio - niekompatybilny
• Premiere PRO 2 - zalecany, sposób tworzenia taki sam jak w przypadku Premiere CS3
• Edius 5 - program nie exportuje kanału alpha, tworzenie napisu musi się odbyć bezpośrednio na materiale, program posiada pewne ograniczenia , zanim zostanie złożone zamówienie ściągnij powyższą próbkę i przetestuj swój program
Gotowe napisy

Album zawiera 3 zestawy gotowych napisów. Każdy zestaw to 44 napisy o tematyce weselno ślubnej, wykonane z wykorzystaniem liter z powyższych próbek. Każdy napis posiada kanał alpha i jest w wielkości takiej samej jak litery w zestawach.

LISTA NAPISÓW

Zestawy liter w których wykonane są napisy:
Calligraphic Writing
Florals
Monotype Corsiva Gold
© - Copyright 2009 | www.digid.pl