Animacje okolicznościowe - ślub / wesele

Dostępne wersje :

ENGLISH    DEUTSCH

Prawie dwie minuty animacji przedstawiającej najważniejsze osoby biorące udział w weselu. Wystarczy wstawić zdjęcia lub klipy w odpowiednim miejscu.
Animacje utrzymane w jednolitej konwencji dzięki czemu film wraz z oprawą graficzną będzie stanowił spójną całość.

Pliki w dwu formatach 4:3 i 16:9. Próbki video formatu 16:9 można zobaczyć na stronie z próbkami Vol.4 HD .

Wszystkie animacje są albo w tzw. "loopie", czyli mogą być powtarzane w nieskończoność bez widocznego przejścia pomiędzy końcem, a początkiem, lub mają animowany początek i koniec.
Cena: 200 zł (brutto)

jak zamówić
allegro
treść licencji

Wymagania:

wolne miejsce na dysku: 29 GB
program obsługujący kanał alpha

Info

format: PAL- 4:3 i 16:9
format plików: avi
nośnik: DVD +R
Kanał alpha nie wymaga ręcznego kluczowania, wystarczy umieścić plik na ścieżce wideo. Przezroczystość uzyskiwana jest automatycznie, a efekt jest pozbawiony wad kluczowania kolorem.
Programy obsługujące kanał alpha: After Effect, Adobe Premiere, Premiere Elements, Sony Vegas, Edius, Ulead MediaStudio Pro 8, Ulead VideoStudio 10 Plus, Ulead Video Studio 7 SE Basic, Pinnacle Studio 11. Jeśli nie jesteś pewien czy twój program obsługuje kanał alpha ściągnij plik avi z próbką animacji (plik rar wymaga rozpakowania przy pomocy np. Winrar). W razie problemów proszę pisać na adres kontakt@digid.pl. Użytkownicy programów DigiLab i MAGIX niestety nie mają możliwości używania plików z kanałem alpha.

Pliki nie zawierają ścieżek audio.

Próbki video z tej strony prezentują wszystkie animacje i w ich oryginalnej długości.

Czołówka

Animowana czołówka o długości 1:50 sekund. Przedstawia najważniejsze osoby biorące udział w weselu, wystarczy wstawić zdjęcia lub klipy w odpowiednim miejscu. W odróżnieniu od animacji z vol.2 nie ma podziału na dwa portrety, a czas otwarcia maski jest dłuższy. Konstrukcja animacji pozwala na pokazanie dowolnej liczby świadków. Album zwiera również 4 dodatkowe wersje z odpowiednimi napisami na wypadek braku któregoś z rodziców.

Animacje tytułowe

- animacja napisu ślub
- animacja napisu wesele
- animacja do prezentacji zdjęć
- animacja napisu koniec

Animacja zdjęć zrobiona w sposób umożliwiający pokazanie ich dowolnej liczby. W odróżnieniu od animacji albumu z vol.2 nie wymaga maskowania dodatkowym plikiem, działa na zasadzie zwykłej roletki. W momencie w którym kanał alpha jest niewidoczny poprzez zawinięcie ramki następuje zmiana na kolejne zdjęcie.

Tła

Wszystkie animowane tła można powtarzać w nieskończoność. Ponieważ mają zapętlony początek i koniec nie widać przejścia pomiędzy nimi. Tło numer 4 składa się z 3 plików, które razem tworzą pełną animację. Część środkową tego tła również można powtarzać dowolną ilość razy.
Ramki

Ramka 1,3 i 4 składają się z 3 plików każda, umieszczone na ścieżce wideo w odpowiedniej kolejności tworzą pełną animację. Część środkową można powtarzać dowolną ilość razy. Ramki numer 3 i 4 działają też jak roletka, przysłaniają najpierw cały kadr, a później odsłaniają zawartość ramki.
Napisy

Animowane napisy z kanałem alpha, dzięki czemu możne je umieścić na dowolnym tle.

Błogosławieństwo
Czas na tort
Dom Pana Młodego
Dom Pani Młodej
Druhna
Drużba
Dziękujemy
Koniec części I
Koniec części II
Młoda Para
Nowożeńcy
Oczepiny
Pan Młody
Pani Młoda
Państwo Młodzi
Pierwszy Taniec
Podziękowanie rodzicom
Poprawiny
Przyjaciele
Rodzina
Sesja zdjęciowa
Ślub Cywilny
Z albumu Pana Młodego
Z albumu Pani Młodej
Zapraszamy
Życzenia
Roletki

Roletki czyli animacje do zmiany ujęcia. Moment gdy animacja przysłania największą część kadru umieszczamy w miejscu gdzie następuje zmiana ujęcia.
Banery / tła pod napisy

Animowane tła pod napisy umieszczane w dolnej części ekranu. Niektóre pliki posiadają animację początku i zakończenia, wszystkie mogą być powtarzane w nieskończoność.
Roletki napisów

Zasada korzystania z plików jest taka sama jak w przypadku klasycznej roletki.
© - Copyright 2009 | www.digid.pl