Animacje okolicznościowe - ślub / wesele

Dostępne wersje :

ENGLISH   

Animacje HD w dobrej cenie. Czołówka przedstawiająca najważniejsze osoby biorące udział w weselu. Wystarczy wstawić zdjęcia lub klipy w odpowiednim miejscu. Animacje nadają się do każdego programu który obsługuje kanał alpha.
Animacje utrzymane w jednolitej konwencji dzięki czemu film wraz z oprawą graficzną będzie stanowił spójną całość.

Album zawiera wszystkie animacje prezentowane na tej stronie w dwu formatach: HD oraz SD 16:9 - nie posiada osobnej wersji SD. Na życzenie dostępne są pliki 4:3.
Cena: 150 zł (brutto)

jak zamówić
allegro
treść licencji

Wymagania:

miejsce na dysku: 36,7+7GB
program obsługujący kanał alpha

Info

format: PAL
format plików: avi
rozdzielczość: 1920x1080p
pixel aspect ratio: 1
nośnik: 2xDVD
Kanał alpha nie wymaga ręcznego kluczowania, wystarczy umieścić plik na ścieżce wideo. Przezroczystość uzyskiwana jest automatycznie, a efekt jest pozbawiony wad kluczowania kolorem.
Programy obsługujące kanał alpha: After Effect, Adobe Premiere, Premiere Elements, Sony Vegas, Edius, Ulead MediaStudio Pro 8, Ulead VideoStudio 10 Plus, Ulead Video Studio 7 SE Basic, Pinnacle Studio 11. Jeśli nie jesteś pewien czy twój program obsługuje kanał alpha ściągnij plik avi z próbką animacji (plik rar wymaga rozpakowania przy pomocy np. Winrar). W razie problemów proszę pisać na adres kontakt@digid.pl. Użytkownicy programów DigiLab i MAGIX niestety nie mają możliwości używania plików z kanałem alpha.

Pliki nie zawierają ścieżek audio.

Próbki video z tej strony prezentują wszystkie animacje i w ich oryginalnej długości.

Czołówka

Ta czołówka w odróżnieniu od poprzednich jest statyczna w czasie otwarcia maski, dzięki czemu czas na pokazanie zdjęć może być wydłużany dowolnie. Animacja posiada tylko jeden stały napis "Pamiątka Ślubu", reszta napisów jest uzupełniana dowolnie przez użytkownika. Dodatkowo widoczny w animacji baner pod napisy jest osobnym plikiem, dzięki czemu animację można użyć bez niego i bez napisów lub napisy umieścić na plikach zdjęć. Baner jako osobny plik do obejrzenia na próbkach banerów w dole strony.
Animacje

- animacja pod napis
- animacja do prezentacji zdjęć

Animacja zdjęć zrobiona w sposób umożliwiający pokazanie ich dowolnej liczby. Działa na zasadzie roletki, w momencie w którym kanał alpha jest niewidoczny następuje zmiana na kolejne zdjęcie. Możliwe zmiany ze zdjęć pionowych na poziome, z poziomych na poziome itd..

Animacja z napisem składa się z animacji tła i roletki napisu. Użytkownik sam tworzy dowolny napis, a jego pojawienie się i zniknięcie przysłania animacją roletki. Czcionka użyta w animacjach to Segoe Script.
Tła

Animowane tła które można powtarzać w nieskończoność. Ponieważ mają zapętlony początek i koniec nie widać przejścia pomiędzy nimi.
Ramki

Ramki składają się z trzech części: początku, końca oraz stałej części środkowej, którą można regulować czas trwania.
Roletki

Roletki czyli animacje do zmiany ujęcia. Moment gdy animacja przysłania największą część kadru umieszczamy w miejscu gdzie następuje zmiana ujęcia.
Banery / tła pod napisy

Animowane tła pod napisy umieszczane w dolnej części ekranu. Składają się z trzech części: początku, końca oraz stałej części środkowej, którą można regulować czas trwania.
© - Copyright 2009 | www.digid.pl