Consent Mode v2:

Jeśli chcesz aby Twoje reklamy były dalej poprawnie wyświetlane, a strona zabezpieczona – to ten kurs jest dla Ciebie! Jeśli chcesz aby Twoje reklamy były dalej poprawnie wyświetlane, a strona zabezpieczona – dobrze trafiłeś!

Skorzystaj z oferty!

Czym jest Consent Mode 2.0

Wprowadzenie Trybu Zgody v2 od marca 2024 roku to kluczowy krok dla wszystkich stron internetowych i aplikacji. Zastosowanie certyfikowanej platformy zarządzania zgodami (CMP) jest niezbędne, aby spełnić nowe wymogi Google.

Google Consent Mode v2 stanowi kluczowy element, zwłaszcza dla firm kierujących reklamy do użytkowników w Unii Europejskiej.

Bez wdrożonego Consent Mode v2, żadne dane dotyczące nowych użytkowników Unii Europejskiej nie będą przechwytywane przez platformy reklamowe, takie jak Google Ads i GA4, po marcu 2024 roku.

Konsekwencje braku implementacji Google Consent Mode v2:

Google Consent Mode v2 stanowi kluczowy element, zwłaszcza dla firm kierujących reklamy do użytkowników w Unii Europejskiej.  Bez wdrożonego Consent Mode v2, żadne dane dotyczące użytkowników (na terenie Unii Europejskiej) nie będą przechwytywane przez platformy reklamowe, takie jak Google Ads i GA4, po marcu 2024 roku.

Brak Consent Mode v2 wiązać się będzie z następującymi konsekwencjami:

Ograniczona funkcjonalność list odbiorców i remarketingu:

Brak danych o użytkownikach z Unii Europejskiej wpłynie negatywnie na skuteczność list odbiorców i możliwość realizacji remarketingu. Personalizowane kampanie reklamowe staną się utrudnione.

Algorytmy ustalania stawek na niedokładnych danych:

Algorytmy ustalania stawek będą operować na niedokładnych danych, co prowadzi do mniej efektywnych wydatków reklamowych i mniej skutecznej alokacji budżetu.

Brak przechwytywania danych:

Platformy reklamowe nie będą w stanie przechwycić danych dotyczących nowych użytkowników z Unii Europejskiej, co znacząco ograniczy skuteczność kampanii reklamowych.

Zanik prawidłowego pomiaru i raportowania:

Pomiar i raportowanie będą niemal bezużyteczne, ponieważ dane będą niekompletne. To utrudni analizę efektywności kampanii i podejmowanie trafnych decyzji marketingowych.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, który powstał w odpowiedzi na kompleksowe potrzeby naszych klientów. Dotychczas jako wolni strzelcy, obecnie pod wspólną marką dostarczamy najwyższej jakości doświadczenia marketingowe dla Twoich klientów. Posiadamy doświadczenie w zakresie marketingu B2C i B2B, sprzedaży i technologiach internetowych.

Wszystko po to, byś mógł skupić się na rozwoju marki, a nam pozostawił kompleksową obsługę marketingową.


Karolina


Specjalista od kontaktu z klientem oraz mistrz contentu. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wysokie umiejętności interpersonalne w połączeniu z bogatym doświadczenie w branży fashion oraz ecommerce to idealna mieszanka wybuchowa. Towarzyszy marką od samego początku ich drogi w Internecie. Tworząc strategię, plan oraz nadzorując realizację zadań. Jej wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i empatia są kluczowe w budowaniu trwałych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi. Umiejętność zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań pozwala nie tylko spełniać, lecz także przewyższać ich oczekiwania. Posiadając wieloletnie doświadczenie w obszarze ecommerce i fashion, posiada głęboką wiedzę na temat dynamiki rynku, trendów oraz preferencji klientów. Jej zaangażowanie w rozwój strategii i planów działania jest nieodłącznym elementem wzrostu i sukcesu marki.


Sandra


Zwolenniczka optymalizacji i wyciągania maksymalnych efektów z każdej kampanii. Swoje doświadczenie zawodowe zbierała w jednym z największym e-commerców w Polsce w grupie x-kom (al.to, Combat). Współpracowała z takimi markami jak Acer, Apple, Lego, Dell, Philips. Działa precyzyjnie i skutecznie o czym świadczą wszystkie certyfikaty Google oraz nagrody marketingowe.


Marek


Specjalista od treści Z bogatym doświadczeniem w tworzeniu angażujących treści dla wiodących marek. Kreatywny strateg, który perfekcyjnie oddaje esencję poprzez zaskakujące opisy, doskonale wiedzący, jak budować więź z odbiorcami.


Kasia


Specjalistka z niezwykłą wizją i umiejętnościami, kreująca wzornictwo, które inspiruje i przyciąga uwagę. Jej prace odzwierciedlają pasję i precyzję, łącząc kreatywność z doskonałą estetyką. Doświadczona w projektowaniu dla różnorodnych marek, tworzy grafiki, które mówią więcej niż tysiąc słów.


Radek


Specjalista od performance marketingu, mistrz w optymalizacji kampanii i osiąganiu celów biznesowych. Zdolny analityk, który posługuje się danymi, by generować znaczące rezultaty. Jego strategie są precyzyjne i efektywne, a umiejętność interpretacji danych przekłada się na wzrost konwersji i zysków dla firm.

opinie

Co mówią nasi klienci?

" Dzięki dziewczyną z DIGID w końcu uwierzyłam, że można zarabiać na reklamach w internecie."

Przeprowadziły skrupulatną analizę moich narzędzi reklamowych, wychwyciły błędy i skonfigurowały je poprawnie. W końcu przestałam być Zosią Samosią i oddałam temat reklam w ręce profesjonalistów. Teraz spokojnie mogę zajmować się tym co lubię najbardziej – tworzeniem nowych produktów oraz tworzeniem treści na moje social media oraz stronę. 

Joanna

"Od samego początku byłam zadowolona z kontaktu z agencją DIGID."

Dziewczyny polecił mi znajomy, który współpracował z nimi już kilka miesięcy. Pierwszy kontakt miałam z Karoliną, umówiłyśmy się na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawiłam moje problemy ze sklepem internetowym. Umówiłyśmy się na płatny audyt narzędzi reklamowych oraz sklepu. Dzięki dziewczyną wdrożyłam wszystkie niezbędne zmiany ( między innymi dyrektywę Omnimus o której nie miałam zielonego pojęcia). Moje reklamy w końcu przynoszą pieniądze dla mojego biznesu. 

Kasia

"Dzięki kursowi samodzielnie mogłem wprowadzić Consent Mode V2 w mojej witrynie, bez stresu."

Wszystkie informacje są przedstawione jasno i klarownie! Polecam kurs, dzięki niemu zaoszczędziłem kilka tysięcy złoty na zatrudnieniu specjalisty. 

Sławek

Ile to kosztuję?

CONSENT MODE 2.0
for WordPress

WDROŻENIE STANDARD
799 zł netto
  •  

Google Consent Mode Advanced (2.0)
for WordPress 24h

WDROŻENIE 24H
1499 zł netto
  •  

kontakt

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Wypełnij kilka informacji poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.